DIN 7504 A4 O 3,9X45 H
Självgängande skruvar med försänkt huvud, modell O
Artikelnummer
75044O39 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377367655
Nettovikt per 100
0,290 kg
Förpackningsenheter:
1.000
Artikelnummer
75044O39 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377367655
Nettovikt per 100
0,290 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 3,9 mm |
| Total längd (l) | 45 mm |
| Typ av gänga | Sheet gänga |
| Huvuddiameter (dk) | 7,5 mm |
| huvudets form | försänkt huvud |
| Huvudhöjd (k) | 2,5 mm |
| Greppsystem (drift) | Phillips |
| Greppstorlek (Greppst.) | PH2 |
| Mått dp (dp) | 3,1 mm |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Observera, endast för mjukmetallerAnvändningsområde
Metallkonstruktion, Solvärme, FasadShare DIN 7504 A4 O 3,9X45 H