DIN 84 A4 M 10X30
Spårskruvar med cylinderhuvud
Artikelnummer
0084410 30
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377009234
Nettovikt per 100
2,360 kg
Förpackningsenheter:
100
Artikelnummer
0084410 30
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377009234
Nettovikt per 100
2,360 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 10 mm |
| Total längd (l) | 30 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| huvudets form | Topplock |
| Huvuddiameter (dk) | 16 mm |
| Huvudhöjd (k) | 6 mm |
| Greppsystem (drift) | Spår |
| draghållfasthet (Rm) | 700 N/mm² |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Ideal för förskruvningar inom maskinområdet.Användningsområde
MaskinkonstruktionShare DIN 84 A4 M 10X30