DIN 84 A4 M 5X65
Spårskruvar med cylinderhuvud
Artikelnummer
008445 65
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377281043
Nettovikt per 100
0,936 kg
Förpackningsenheter:
200
Artikelnummer
008445 65
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377281043
Nettovikt per 100
0,936 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 5 mm |
| Total längd (l) | 65 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| huvudets form | Topplock |
| Huvuddiameter (dk) | 8,5 mm |
| Huvudhöjd (k) | 3,3 mm |
| Greppsystem (drift) | Spår |
| draghållfasthet (Rm) | 700 N/mm² |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Ideal för förskruvningar inom maskinområdet.Användningsområde
MaskinkonstruktionShare DIN 84 A4 M 5X65