DIN 95 A4 3,0X10
Träskruvar med kllerförsänkt huvud och spår
Artikelnummer
009543 10
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377398864
Nettovikt per 100
0,058 kg
Förpackningsenheter:
200
Artikelnummer
009543 10
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377398864
Nettovikt per 100
0,058 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 3 mm |
| Total längd (l) | 10 mm |
| Typ av gänga | Trä tråden |
| huvudets form | Raised |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
| Gänglängd (b) | 6 mm |
| Huvuddiameter (dk) | 5,6 mm |
| Huvudhöjd (k) | 1,65 mm |
| Greppsystem (drift) | Spår |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Ideal för förskruvningar inom träområdet.Användningsområde
TräkonstruktionShare DIN 95 A4 3,0X10