DIN 964 A4 M 3X22
Skruvar med kullerförsänkt huvud och spår
Artikelnummer
096443 22
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377284273
Nettovikt per 100
0,115 kg
Förpackningsenheter:
500
Artikelnummer
096443 22
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377284273
Nettovikt per 100
0,115 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 3 mm |
| Total längd (l) | 22 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| huvudets form | Raised |
| Huvuddiameter (dk) | 5,6 mm |
| Huvudhöjd (k) | 1,65 mm |
| Greppsystem (drift) | Spår |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Ideal för förskruvningar inom maskinområdet.Användningsområde
MaskinkonstruktionShare DIN 964 A4 M 3X22