ISO 14581 A4 M 3X35/35 TX10
Försänkta skruvar med sextandhålsgrepp
Artikelnummer
1458143 35
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377232885
Nettovikt per 100
0,166 kg
Förpackningsenheter:
500
Artikelnummer
1458143 35
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377232885
Nettovikt per 100
0,166 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 3 mm |
| Total längd (l) | 35 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| huvudets form | försänkt huvud |
| Huvuddiameter (dk) | 5,5 mm |
| Huvudhöjd (k) | 1,65 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | TX10 |
| Greppsystem (drift) | Sextandhålsgrepp |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produkten
Användningsområde
MaskinkonstruktionKännetecken
- "0" = reducerad lastkapacitetShare ISO 14581 A4 M 3X35/35 TX10