ISO 14584 A4 M 5X35 TX25
Skruvar kullerförsänkt huvud och sextandhålsgrepp
Artikelnummer
1458445 35
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377291790
Nettovikt per 100
0,493 kg
Förpackningsenheter:
500
Artikelnummer
1458445 35
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377291790
Nettovikt per 100
0,493 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 5 mm |
| Total längd (l) | 35 mm |
| draghållfasthet (Rm) | 700 N/mm² |
| Typ av gänga | metriskt |
| huvudets form | Raised |
| Huvuddiameter (dk) | 9,3 mm |
| Huvudhöjd (k) | 2,7 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | TX25 |
| Greppsystem (drift) | Sextandhålsgrepp |
Information om produkten
Användningsområde
MaskinkonstruktionShare ISO 14584 A4 M 5X35 TX25