ISO 15480 1.4006 4,8X32
Självgängande skruvar sexkanthuvud och krage, K
Artikelnummer
15480400648 32
Stålkvalitet
C1
EAN/GTIN
4043377339577
Nettovikt per 100
0,410 kg
Förpackningsenheter:
500
Artikelnummer
15480400648 32
Stålkvalitet
C1
EAN/GTIN
4043377339577
Nettovikt per 100
0,410 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 4,8 mm |
| Total längd (l) | 32 mm |
| Huvudhöjd (k) | 4,3 mm |
| huvudets form | Hexagon head |
| Typ av gänga | Sheet gänga |
| Hörnmått (e) | 8,71 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 8 |
| Greppsystem (drift) | Utvändig sexkant |
| Flänsdiameter (dc) | 10,5 mm |
| Mått dp (dp) | 4,1 mm |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
- Även lämplig för stålAnvändningsområde
MetallkonstruktionKännetecken
- Martensitiskt rostfritt stål härdat (1,4006)- I likhet med DIN 7504, bildar K
Share ISO 15480 1.4006 4,8X32