ISO 4014 A4-70 M 22X100
Sexkantsskruvar med skaft
Artikelnummer
4014422 100
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377327222
Nettovikt per 100
35,520 kg
Artikelnummer
4014422 100
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377327222
Nettovikt per 100
35,520 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 22 mm |
| Total längd (l) | 100 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| huvudets form | Hexagon head |
| Huvudhöjd (k) | 14 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 34 |
| Greppsystem (drift) | Utvändig sexkant |
| draghållfasthet (Rm) | 700 N/mm² |
| Gänglängd (b) | 50 mm |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Ideal för förskruvningar inom maskinområdet.Användningsområde
MaskinkonstruktionShare ISO 4014 A4-70 M 22X100