ISO 4017 A4-80 M 22X50
Sexkantskruvar med gängor upp till huvudet
Artikelnummer
401748022 50
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377230706
Nettovikt per 100
21,020 kg
Förpackningsenheter:
25
Artikelnummer
401748022 50
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377230706
Nettovikt per 100
21,020 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 22 mm |
| Total längd (l) | 50 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 34 |
| Greppsystem (drift) | Utvändig sexkant |
| huvudets form | Hexagon head |
| Huvudhöjd (k) | 14 mm |
| draghållfasthet (Rm) | 800 N/mm² |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Ideal för förskruvningar inom maskinområdet.Användningsområde
MaskinkonstruktionShare ISO 4017 A4-80 M 22X50