ISO 4028 A2 M 20X45
Gängstift med sexkanthylsa och tappar
Artikelnummer
4028220 45
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377073105
Nettovikt per 100
7,640 kg
Artikelnummer
4028220 45
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377073105
Nettovikt per 100
7,640 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 20 mm |
| Total längd (l) | 45 mm |
| Tapplängd (z) | 10 mm |
| Mått dp (dp) | 14,57 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Hårdhet | 21 |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 10 |
| Greppsystem (drift) | Insex |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare ISO 4028 A2 M 20X45