ISO 4028 A2 M 3X25
Gängstift med sexkanthylsa och tappar
Artikelnummer
402823 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377073273
Nettovikt per 100
0,099 kg
Artikelnummer
402823 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377073273
Nettovikt per 100
0,099 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 3 mm |
| Total längd (l) | 25 mm |
| Tapplängd (z) | 1,5 mm |
| Mått dp (dp) | 1,75 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Hårdhet | 21 |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 1,5 |
| Greppsystem (drift) | Insex |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare ISO 4028 A2 M 3X25