ISO 4028 A4 M 16X50
Gängstift med sexkanthylsa och tappar
Artikelnummer
4028416 50
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377074157
Nettovikt per 100
5,613 kg
Förpackningsenheter:
50
Artikelnummer
4028416 50
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377074157
Nettovikt per 100
5,613 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 16 mm |
| Total längd (l) | 50 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Hårdhet | 21 |
| Greppsystem (drift) | Insex |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 8 |
| Tapplängd (z) | 8 mm |
| Mått dp (dp) | 11,57 mm |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare ISO 4028 A4 M 16X50