ISO 4028 A4 M 2X2
Gängstift med sexkanthylsa och tappar
Artikelnummer
402842 2
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377355997
Nettovikt per 100
0,003 kg
Förpackningsenheter:
500
Artikelnummer
402842 2
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377355997
Nettovikt per 100
0,003 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 2 mm |
| Total längd (l) | 2 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Hårdhet | 21 |
| Greppsystem (drift) | Insex |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 0,9 |
| Tapplängd (z) | 0,5 mm |
| Mått dp (dp) | 0,75 mm |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare ISO 4028 A4 M 2X2