ISO 4028 A4 M 5X16
Gängstift med sexkanthylsa och tappar
Artikelnummer
402845 16
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377074539
Nettovikt per 100
0,161 kg
Förpackningsenheter:
500
Artikelnummer
402845 16
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377074539
Nettovikt per 100
0,161 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 5 mm |
| Total längd (l) | 16 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Hårdhet | 21 |
| Greppsystem (drift) | Insex |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 2,5 |
| Tapplängd (z) | 2,5 mm |
| Mått dp (dp) | 3,2 mm |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare ISO 4028 A4 M 5X16