ISO 4028 A4 M 6X45
Gängstift med sexkanthylsa och tappar
Artikelnummer
402846 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377074713
Nettovikt per 100
0,721 kg
Förpackningsenheter:
200
Artikelnummer
402846 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377074713
Nettovikt per 100
0,721 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 6 mm |
| Total längd (l) | 45 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| Hårdhet | 21 |
| Greppsystem (drift) | Insex |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 3 |
| Tapplängd (z) | 3 mm |
| Mått dp (dp) | 3,7 mm |
Information om produkten
Användningsområde
Fasad, Maskinkonstruktion, Metallkonstruktion, Övriga användningsområdenShare ISO 4028 A4 M 6X45