ISO 4762 A4-70 M 22X55
Cylinderskruvar med sexkanthylsa, full gänga
Artikelnummer
4762422 55
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377260079
Nettovikt per 100
26,300 kg
Förpackningsenheter:
25
Artikelnummer
4762422 55
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377260079
Nettovikt per 100
26,300 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 22 mm |
| Total längd (l) | 55 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| huvudets form | Topplock |
| Huvuddiameter (dk) | 33 mm |
| Huvudhöjd (k) | 22 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 17 |
| Greppsystem (drift) | Insex |
| draghållfasthet (Rm) | 700 N/mm² |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Ideal för förskruvningar inom maskin- och solenergiområdet.Användningsområde
Maskinkonstruktion, SolvärmeShare ISO 4762 A4-70 M 22X55