ISO 4762 A4-70 M 24X65
Cylinderskruvar med sexkanthylsa, full gänga
Artikelnummer
4762424 65
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377064455
Nettovikt per 100
34,500 kg
Artikelnummer
4762424 65
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377064455
Nettovikt per 100
34,500 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 24 mm |
| Total längd (l) | 65 mm |
| Typ av gänga | metriskt |
| huvudets form | Topplock |
| Huvuddiameter (dk) | 36 mm |
| Huvudhöjd (k) | 24 mm |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 19 |
| Greppsystem (drift) | Insex |
| draghållfasthet (Rm) | 700 N/mm² |
Information om produkten
Användningsmöjligheter
Ideal för förskruvningar inom maskin- och solenergiområdet.Användningsområde
Maskinkonstruktion, SolvärmeShare ISO 4762 A4-70 M 24X65