ISO 4762 A2-70 M 8X22/22
Cylinderskruer, indvendig sekskant, låsemøtrik, fuld gevind
Varenummer
4762208 22
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377255082
Nettovægt pr. 100
1,420 kg
Varenummer
4762208 22
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377255082
Nettovægt pr. 100
1,420 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 8 mm |
| Totallængde (l) | 22 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 6 |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
| Gevindlængde (b) | 22 mm |
| Materiale | topstykke |
| Hoveddiameter (dk) | 13 mm |
| Hovedhøjde (k) | 8 mm |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner og solar.Anvendelsesområde
Maskinkonstruktion, SolcellerDel ISO 4762 A2-70 M 8X22/22