Art. 9020 A2 M 8X40 SW 5,5
Vijci za ugrad. ograde slič. ISO 7380 s puni navoj
Broj predmeta
902028 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377225511
Neto teža na 100
1,790 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
902028 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377225511
Neto teža na 100
1,790 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | glavati |
| Promjer glave (dk) | 17 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 5,5 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
| Visina glave (k) | 4,4 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Optička prilagodbaPrimjene
Idealno za zavijčavanje na području izvođenja ograda, poput onih u industriji ili sigurnosnih ograda.Područje primjene
Solarni sustav, Metalna gradnja, StrojarstvoShare Art. 9020 A2 M 8X40 SW 5,5