Art. 9040 A2 5,0X90/58 TX20
Super-Drill vijci za drvo s vrhom za bušenje
Broj predmeta
9040250 90
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377231710
Neto teža na 100
1,003 kg
Pakiranje:
200
2.400
57.600
Broj predmeta
9040250 90
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377231710
Neto teža na 100
1,003 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 90 mm |
| Duljina navoja (b) | 58 mm |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 10 mm |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Dužina svrdla (lp) | 4,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Nije potrebno prethodno bušenjeZa tvrde drvene materijale najčešće nije potrebno izvoditi prethodno bušenje. Zahvaljujući velikom broju različitih svojstava tvrdog drva preporučujemo svakako da izvedete pokusnu primjenu.
Bez kidanja drva
Zbog vrha za bušenje iz drva se odvode naponi i sprečava nastanak pukotina.
Nema izbijanja vijaka
Stabilno tijelo kao i izrazita geometrija navoja skoro u potpunosti isključuju otpadanje vijaka, čak i kod tvrdih drvenih materijala.
Poseban sloj za lako sklizanje
Osigurava male okretne momente kod zavijčavanja i time štedi na snazi.
Odlična optika
Šest rebara za glodanje ispod glave omogućavaju jednostavno i čisto spuštanje Super-Drill vijka za drvo.
Pogon bez zanošenja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja
Europska tehnička dozvola ETA 11/0283
Primjene
Idealno za zavijčavanje vani, npr. za zavijčavanje oplata, ograda, šetnica, opreme za igranje, fasada i terasa. Iznimno snažni vijak kod snage za izvlačenje, kao i kod čvrstoće.Buši i tankoslojne limove od mekanih materijala, npr. aluminij do debljine od 2 mm.
Potrebna je minimalna dubina zavijčavanja od 4 X promjera. U idealnom slučaju trebala bi se moći ostvariti dubina zavijčavanja od 8 X promjera. U obračun se ne smije uključiti dubina veća od 12 X promjera.
Područje primjene
Drvena gradnja, FasadeKarakteristike
SUPER-DRILL- pojačana glava
- stabilno tijelo
- izraženi navoj
- poseban sloj za lako sklizanje
- rebra za guljenje ispod glave
- pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom
Brošure o proizvodima
Share Art. 9040 A2 5,0X90/58 TX20