Art. 9041 A2 3,2X40/24 TX10
Podni vijci sa šesterokrakim zvjezdastim upustom
Broj predmeta
9041232 40/24
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377228277
Neto teža na 100
0,155 kg
Pakiranje:
200
9.600
230.400
Broj predmeta
9041232 40/24
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377228277
Neto teža na 100
0,155 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,2 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| Duljina navoja (b) | 24 mm |
| KOPFFORM | Ukrasne glavu |
| Promjer glave (dk) | 5,25 mm |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX10 |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Nije potrebno prethodno bušenjeU većini vrsta tvrdih drvenih materijala nije potrebno izvoditi prethodno bušenje. Zahvaljujući velikom broju različitih svojstava tvrdog drva preporučujemo svakako da izvedete pokusnu primjenu.
Bez kidanja drveta
Zbog vrha za bušenje iz drveta se odvode naponi i sprečava nastanak pukotina.
Odlična optika
Ukrasna glava i rebra za glodanje stvaraju odličnu optiku.
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
- optimalan promjer za rubno zavijčavanje u hodnicima- pričvršćenje oplata u podnih obloga
- zavijčavanje dekorativnih i priključnih letvica
Područje primjene
Drvena gradnjaKarakteristike
- 60 ° ukrasna glava- 6 rebara za glodanje
- vrh za bušenje
Brošure o proizvodima
Share Art. 9041 A2 3,2X40/24 TX10