Art. 9042 A4 5,0X40/24 TX25
Quadra-Speed vijci s upušt glav s vrhom za rezanje
Broj predmeta
9042450 40/24
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377228383
Neto teža na 100
0,370 kg
Pakiranje:
200
4.200
100.800
Broj predmeta
9042450 40/24
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377228383
Neto teža na 100
0,370 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| Duljina navoja (b) | 24 mm |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 10 mm |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Nije potrebno prethodno bušenjeU većini slučajeva primjene nije potrebno prethodno bušenje. No, preporučujemo da ipak uvijek izvedete pokusno bušenje.
Bez kidanja drveta
Zbog vrha za rezanje osigurano je točno postavljanje bez kidanja materijala.
Nema razlijevanja boja
Plemeniti čelik otporan na kiseline zadržava svoju boju i ne dovodi do obojenja drveta ili glava vijaka.
Brzo pričvršćenje
Zahvaljujući revolucionarnom 4-kutnom navoju ostvaruju se optimalni okretni momenti zavijčavanja. Time se ostvaruje brzo i jednostavno pričvršćenje u fasadi.
Vijak se ne ugrožava
Zahvaljujući plemenitom čeliku A4 vijak nije ugrožen curenjem (taninske kiseline) iz drveta.
Odlična optika
Ukrasna glava i rebra za glodanje stvaraju odličnu optiku.
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja
Primjene
Idealno za sve pogone koji se bave obradom drveta (stolarija, drvena gradnja, izvedba fasada) i posvuda gdje radi stručnjaci za drvenu gradnju.Kod kutnih spojeva ploča od iverice, MDF ploča i masivnog drva, za zavijčavanje s malim razmacima od ruba.
Pričvršćenje okova kod izvedbe drvenih prozora, pokrovnog oblaganja te kod postavljanja drvenih elemenata na balkonu.
Područje primjene
Drvena gradnja, FasadeKarakteristike
- revolucionaran 4-kutni navoj- urez u navoju
- pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom
- sigurno pričvršćenje godinama
- rebra za glodanje ispod glave
Brošure o proizvodima
Share Art. 9042 A4 5,0X40/24 TX25