Art. 9043 A4 5,0X40/26 TX25
T-Drill vijci za mont. na terasi s vrh. za rezanje
Broj predmeta
9043450 40
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377361400
Neto teža na 100
0,356 kg
Pakiranje:
100
4.800
115.200
Broj predmeta
9043450 40
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377361400
Neto teža na 100
0,356 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| Duljina navoja (b) | 26 mm |
| KOPFFORM | Ukrasne glavu |
| Promjer glave (dk) | 7,95 mm |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Rebra za guljenjeRebra za guljenje omogućavaju manje okretne momente kod zavijčavanja čak i kod visokih pričvrsnih elemenata.
Nije potrebno prethodno bušenje
U većini slučajeva primjene nije potrebno prethodno bušenje. No, preporučujemo da ipak uvijek izvedete pokusno bušenje.
Bez kidanja drveta
Zbog vrha za rezanje osigurano je točno postavljanje također na tvrdo drvo bez kidanja materijala.
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja. Novi izgled bočnog navoja Vijak o osjećajem
Odlična optika
Rebra za glodanje ispod glave služe za pridržavanje i omogućavaju jednostavno i čisto upuštanje vijka za drvo T-Drill
Primjene
Idealno za sve pogone koji se bave obradom drveta (stolarija, drvena gradnja) te za vrtlare i poljodjelce za primjenu pri pričvršćenju drvenog materijala za terase i kod pričvršćenja drvenih molova. Idealno rješenje čak i za tvrde vrste drva kao što su Bangkirai, Massaranduba i sl.Potrebna je minimalna dubina zavijčavanja od 4 X promjera. Ovisno o vrsti drva trebala bi se moći ostvariti dubina zavijčavanja od 8 X promjera
Područje primjene
Drvena gradnjaKarakteristike
- Pojačana glava- rebra za guljenje
- stabilno tijelo
- novi raspored bočnog navoja
- urez u navoju
- rebra za glodanje ispod glave
- pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom
- poseban sloj za lako sklizanje
Brošure o proizvodima
Share Art. 9043 A4 5,0X40/26 TX25