Art. 9044 A2 6,0X160/70 TX25
SP-Drill vijci za stezne ploče s vrhom za rezanje
Broj predmeta
9044260 160
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377198693
Neto teža na 100
1,984 kg
Pakiranje:
100
800
19.200
Broj predmeta
9044260 160
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377198693
Neto teža na 100
1,984 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 160 mm |
| Duljina navoja (b) | 70 mm |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 12 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Bez kidanja drveta
Zbog vrha za bušenje iz drveta se odvode naponi i sprečava nastanak pukotina.
Nije potrebno prethodno bušenje
U većini vrsta tvrdih drvenih materijala nije potrebno izvoditi prethodno bušenje. Zahvaljujući velikom broju različitih svojstava tvrdog drva preporučujemo svakako da izvedete pokusnu primjenu.
Europska tehnička dozvola ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Primjene
Idealno za uobičajeno zavijčavanje vani i npr. za zavijčavanje oplata, ograda, balkona, lamela, fasada.Potrebna je minimalna dubina zavijčavanja od 4 X promjera. U idealnom slučaju trebala bi se moći ostvariti dubina zavijčavanja od 8 X promjera. U obračun se ne smije uključiti dubina veća od 12 X promjera
Područje primjene
Drvena gradnjaKarakteristike
- Nastavak za bušenje- Rebra za glodanje ispod glave
- Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom
Brošure o proizvodima
Share Art. 9044 A2 6,0X160/70 TX25