Art. 9045 A2 4,5X35/24 TX20
Vijci okrugle pojačane glave za ugradnju u drvo, djelomični navoj
Broj predmeta
9045245 35/24
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377378910
Neto teža na 100
0,300 kg
Broj predmeta
9045245 35/24
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377378910
Neto teža na 100
0,300 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| Duljina navoja (b) | 24 mm |
| KOPFFORM | glavati |
| Promjer glave (dk) | 9 mm |
| Visina glave (k) | 3,1 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Nije potrebno prethodno bušenjeU većini slučajeva primjene nije potrebno prethodno bušenje. No, preporučujemo da ipak uvijek izvedete pokusno bušenje.
Europska tehnička dozvola ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Primjene
Idealno za zavijčavanje u drvu. Optimalna geometrija navoja osigurava najbolju čvrstoću u različitim drvenim materijalima. TX prihvat omogućava optimalan prijenos snage.Područje primjene
Drvena gradnja, Solarni sustavKarakteristike
- Puni navoj- okrugla glava
- pojačanje donje glave
- šesterokraki zvjezdasti upust
- standardni vrh
Brošure o proizvodima
Share Art. 9045 A2 4,5X35/24 TX20