Art. 9045 A4 3,5X30 TX15
Vijci okrugle pojačane glave za ugradnju u drvo, puni navoj
Broj predmeta
9045435 30
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377199362
Neto teža na 100
0,160 kg
Pakiranje:
200
5.400
129.600
Broj predmeta
9045435 30
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377199362
Neto teža na 100
0,160 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 30 mm |
| Duljina navoja (b) | 30 mm |
| KOPFFORM | glavati |
| Promjer glave (dk) | 7 mm |
| Visina glave (k) | 2,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX15 |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Nije potrebno prethodno bušenjeU većini slučajeva primjene nije potrebno prethodno bušenje. No, preporučujemo da ipak uvijek izvedete pokusno bušenje.
Europska tehnička dozvola ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Primjene
Idealno za zavijčavanje u drvu. Optimalna geometrija navoja osigurava najbolju čvrstoću u različitim drvenim materijalima. TX prihvat omogućava optimalan prijenos snage.Područje primjene
Drvena gradnja, Solarni sustavKarakteristike
- Djelomični navoj- okrugla glava
- pojačanje donje glave
- TX šesterokraki zvjezdasti upust
- standardni vrh
Brošure o proizvodima
Share Art. 9045 A4 3,5X30 TX15