Art. 9046 A4 5,0X70 TX25
Vijci lećaste upušt pojačane glave za stezne ploče, puni navoj
Broj predmeta
9046450 70
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377381446
Neto teža na 100
0,610 kg
Pakiranje:
100
2.100
50.400
Broj predmeta
9046450 70
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377381446
Neto teža na 100
0,610 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 70 mm |
| Duljina navoja (b) | 70 mm |
| KOPFFORM | podignuta |
| Promjer glave (dk) | 10 mm |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Nije potrebno prethodno bušenjeU većini slučajeva primjene nije potrebno prethodno bušenje. No, preporučujemo da ipak uvijek izvedete pokusno bušenje.
Europska tehnička dozvola ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Primjene
Idealno za zavijčavanje u drvu. Optimalna geometrija navoja osigurava najbolju čvrstoću u različitim drvenim materijalima. TX prihvat omogućava optimalan prijenos snage.Područje primjene
Drvena gradnja, Solarni sustavKarakteristike
- Puni navoj- lećasta upuštena glava
- pojačanje donje glave
- TX šesterokraki zvjezdasti upust
- standardni vrh
Brošure o proizvodima
Share Art. 9046 A4 5,0X70 TX25