Art. 9047 A2 4,5X40 TX20
Vijci upuštene pojačane glave za ugradnju u drvo, puni navoj
Broj predmeta
9047245 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377247209
Neto teža na 100
0,280 kg
Broj predmeta
9047245 40
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377247209
Neto teža na 100
0,280 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 40 mm |
| Duljina navoja (b) | 40 mm |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 9 mm |
| Visina glave (k) | 2,7 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Nije potrebno prethodno bušenje
U većini slučajeva primjene nije potrebno prethodno bušenje. No, preporučujemo da ipak uvijek izvedete pokusno bušenje.
Europska tehnička dozvola ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Primjene
Idealno za zavijčavanje u drvu. Optimalna geometrija navoja osigurava najbolju čvrstoću u različitim drvenim materijalima. TX prihvat omogućava optimalan prijenos snage.Područje primjene
Drvena gradnja, Solarni sustavKarakteristike
- Puni navoj- upuštena glava 90°
- pojačanje donje glave
- TX šesterokraki zvjezdasti upust
- standardni vrh
- od promjera 10, 8 i od 6 x 140 mm rebra za glodanje ispod glave
Brošure o proizvodima
Share Art. 9047 A2 4,5X40 TX20