Art. 9047 A4 8,0X400/80 TX40
Vijci upuštene pojačane glave za ugradnju u drvo, djelomični navoj
Broj predmeta
9047480 400/80
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377383365
Neto teža na 100
9,500 kg
Pakiranje:
100
300
7.200
Broj predmeta
9047480 400/80
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377383365
Neto teža na 100
9,500 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 8 mm |
| Ukupna dužina (l) | 400 mm |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 15 mm |
| Visina glave (k) | 4,1 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX40 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Duljina navoja (b) | 80 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Broj rebara za glodanje | 6 Pcs. |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Nije potrebno prethodno bušenje
U većini slučajeva primjene nije potrebno prethodno bušenje. No, preporučujemo da ipak uvijek izvedete pokusno bušenje.
Europska tehnička dozvola ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Primjene
Idealno za zavijčavanje u drvu. Optimalna geometrija navoja osigurava najbolju čvrstoću u različitim drvenim materijalima. TX prihvat omogućava optimalan prijenos snage.Područje primjene
Drvena gradnja, Solarni sustavKarakteristike
- Djelomični navoj- upuštena glava 90°
- pojačanje donje glave
- TX šesterokraki zvjezdasti upust
- standardni vrh
- od promjera 10, 8 i od 6 x 140 mm rebra za glodanje ispod glave
Brošure o proizvodima
Share Art. 9047 A4 8,0X400/80 TX40