Art. 9050 A4 6,0X35/24 Z
Vijci upuštene pojačane glave za ugradnju u drvo, djelomični navoj
Broj predmeta
9050460 35/24
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377205827
Neto teža na 100
0,490 kg
Broj predmeta
9050460 35/24
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377205827
Neto teža na 100
0,490 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 35 mm |
| vrsta niti | Chipboardscrew thread |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 12 mm |
| Visina glave (k) | 3,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ3 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| Duljina navoja (b) | 24 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Nije potrebno prethodno bušenjeU većini slučajeva primjene nije potrebno prethodno bušenje. No, preporučujemo da ipak uvijek izvedete pokusno bušenje.
Europska tehnička dozvola ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Primjene
Idealno za zavijčavanje u drvu. Optimalna geometrija navoja osigurava najbolju čvrstoću u različitim drvenim materijalima.Područje primjene
Drvena gradnja, Solarni sustavKarakteristike
- Djelomični navoj- upuštena glava 90°
- PZ Pozidrive
- standardni vrh
- od promjera 10, 8 i od 6 x 140 mm rebra za glodanje ispod glave
Brošure o proizvodima
Share Art. 9050 A4 6,0X35/24 Z