Art. 9051 A4 C 4,8X100
Vijci za lim s glavom prema ISO 4762
Broj predmeta
9051448 100
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377279897
Neto teža na 100
1,068 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
9051448 100
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377279897
Neto teža na 100
1,068 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| Promjer inča (d) | 10 " |
| Ukupna dužina (l) | 100 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 4 " |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 8,5 mm |
| Visina glave (k) | 5 mm |
| Dimenz.t (t) | 2,92 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 4 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- navoj za lim- ISK
- glava prema ISO 4762
Share Art. 9051 A4 C 4,8X100