Art. 9051 A4 C 6,3X50
Vijci za lim s glavom prema ISO 4762
Broj predmeta
9051463 50
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377206954
Neto teža na 100
1,046 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
9051463 50
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377206954
Neto teža na 100
1,046 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6,3 mm |
| Promjer inča (d) | 14 " |
| Ukupna dužina (l) | 50 mm |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 2 " |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava cilindra |
| Promjer glave (dk) | 10 mm |
| Visina glave (k) | 6 mm |
| Dimenz.t (t) | 3,4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 5 |
| Oblik pogona (pogon) | Unutarnji šesterokut |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnjaKarakteristike
- navoj za lim- ISK
- glava prema ISO 4762
Share Art. 9051 A4 C 6,3X50