Art. 9057 A2 BZ 6,3X240
Vijci za ugradnju u fasadu sa brtven. podloš.16 mm
Broj predmeta
9057263 240
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377210722
Neto teža na 100
4,640 kg
Broj predmeta
9057263 240
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377210722
Neto teža na 100
4,640 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6,3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 240 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Visina glave (k) | 4,6 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 3/8" |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Duljina navoja (b) | 64 mm |
| Promjer vanjske strane podloške (d2) | 16 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Za pričvršćenje profilnih limova od vlaknastog cementa na drvenim, čeličnim i aluminijskim potkonstrukcijamaOdgovarajući promjeri za bušenje navedeni su u odgovarajućim tehničkim odobrenjima.
Drvo: Treba se zadržati minimalna dubina umetanja vijka od 30 mm
Čelik: Završetak bi se trebao nalaziti 7 mm iznad metalne potkonstrukcije.
Područje primjene
Drvena gradnja, Fasade, Solarni sustav, Metalna gradnjaKarakteristike
- Oblik BZ- Fini navoj sa završetkom za čelične potkonstrukcije > 3 mm
- ETA-13/0178 vrijedi za duljine od L 75 mm
- Vijci za pričvršćivanje sendvič panela
Brošure o proizvodima
Share Art. 9057 A2 BZ 6,3X240