Art. 9063 A4 3,0X16 Z
Vijci za traku šarnira promjera glave 5 mm
Broj predmeta
9063430 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377211767
Neto teža na 100
0,050 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
9063430 16
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377211767
Neto teža na 100
0,050 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ1 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 5 mm |
| Dimenz. k (k) | 1,73 mm |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje drva.Područje primjene
Drvena gradnjaBrošure o proizvodima
Share Art. 9063 A4 3,0X16 Z