Art. 9065 A2 C 3,9X25 H
Vijci za lim s kupolastom glavom prema DIN 7981
Broj predmeta
9065239 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377211934
Neto teža na 100
0,203 kg
Broj predmeta
9065239 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377211934
Neto teža na 100
0,203 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,9 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| vrsta niti | list konac |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH2 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| Promjer inča (d) | 7 " |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 1 " |
| KOPFFORM | kapa glavu |
| Promjer glave (dk) | 8,15 mm |
| Visina glave (k) | 3,1 mm |
Proizvod
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnja, FasadeShare Art. 9065 A2 C 3,9X25 H