Art. 9066 A2 C 3,9X25 TX15 - RAL 9003
Vijci za prozor. klupicu s poliamid podl, bijela
Broj predmeta
906621T39 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377253934
Neto teža na 100
0,220 kg
Broj predmeta
906621T39 25
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377253934
Neto teža na 100
0,220 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,9 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 25 mm |
| vrsta niti | list konac |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX15 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Promjer inča (d) | 7 " |
| Ukupna duljina inča ((Inč)) | 1 " |
| KOPFFORM | kapa glavu |
| Promjer glave (dk) | 7,9 mm |
| Visina glave (k) | 3,1 mm |
| Promjer podloške (d3) | 12 mm |
| Dimenz.s (s) | 1,5 mm |
| Barva | RAL 9003 - signalno bijela |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Vijčano pričvršćenje lima za sanitarije i grijanjePrimjena u vlažnim prostorima te vanjska primjena bez značajnih sadržaja klorida i sumpornog dioksida
Lim dijelova koji se spajaju vijčano mora biti veći od povećanja navoja odabranog vijka
Područje primjene
Metalna gradnja, FasadeBrošure o proizvodima
Share Art. 9066 A2 C 3,9X25 TX15 - RAL 9003