Art. 9068 A2 4,5X80 Z
Limarski vijci 2-dijelni s brtvenom podloš. 20 mm
Broj predmeta
906822045 80
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377212900
Neto teža na 100
0,860 kg
Pakiranje:
100
1.200
28.800
Broj predmeta
906822045 80
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377212900
Neto teža na 100
0,860 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,5 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 80 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| Veličina pogona (Veličina p) | PZ2 |
| Oblik pogona (pogon) | Pozidrive |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 8,3 mm |
| Visina glave (k) | 2,35 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- EPDM brtvena ploča s mogućnosti vulkanizacije- Otpornost na vremenske utjecaje zahvaljujući EPDM brtvenoj ploči
- Osigurana izolacija zraka i vode zahvaljujući EPDM brtvenoj ploči
Primjene
- Za vanjsku uporabu i primjenu u vlažnim prostorima.- Obrada lima za drvene potkonstrukcije.
- Za primjenu kod oblaganja atika limovima.
Područje primjene
Fasade, Solarni sustavBrošure o proizvodima
Share Art. 9068 A2 4,5X80 Z