Art. 9082 A2 M 10X150 TX25
Vijci za štap s površinom za odvijač
Broj predmeta
90822T10 150
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377396938
Neto teža na 100
6,080 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
90822T10 150
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377396938
Neto teža na 100
6,080 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 700 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 150 mm |
| vrsta niti | Drvo / metrička |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX25 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Dužina drvenog navoja (lh) | 57 mm |
| Dužina metričkog navoja (lm) | 50 mm |
Proizvod
Primjene
Stropni ovjesi za nosače kabela, cijevi, traverze itd.Za pričvršćivanje podkonstrukcija u solarnom području
Za solarne specijalizirane trgovce
Razni dizajni i dovršeci
Područje primjene
Solarni sustav, Metalna gradnja, Zdravstvo, ElektroinstalacijeKarakteristike
- Ø10 bez šesterokuta između navoja: - Duljina 60mm- Ø10 sa šesterokutom (SW8) između navoja: - Duljina 80-160mm
Share Art. 9082 A2 M 10X150 TX25