Art. 9082 A2 M 12X400 SW 9 montirano
Vijci za štap s DIN 125 + 9021 + 934 + EPDM montir
Broj predmeta
90822112 400
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377255723
Neto teža na 100
30,930 kg
Pakiranje:
50
Broj predmeta
90822112 400
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377255723
Neto teža na 100
30,930 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 12 mm |
| Ukupna dužina (l) | 400 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| vrsta niti | Drvo / metrička |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 9 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Dužina drvenog navoja (lh) | 100 mm |
| Dužina metričkog navoja (lm) | 220 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Kompletno montirano s DIN 125, DIN 9021 (M10), DIN 934, EPDM brtvaPrimjene
Za stručne prodavaonice solarne opremeRazličite izvedbe i oprema
Područje primjene
Solarni sustavKarakteristike
* bez šesterokutnog nastavka između navojaBrošure o proizvodima
Share Art. 9082 A2 M 12X400 SW 9 montirano