Art. 9083 A4 6X50 TX30
Vijci za traku vrata sa šesterokr. zvjezd. upustom
Broj predmeta
908346 50
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377361516
Neto teža na 100
0,760 kg
Pakiranje:
200
Broj predmeta
908346 50
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377361516
Neto teža na 100
0,760 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 50 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX30 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| KOPFFORM | glavati |
| Promjer glave (dk) | 13 mm |
| Visina glave (k) | 3 mm |
| Promjer zrna | 3,7 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Područje primjene
Drvena gradnjaShare Art. 9083 A4 6X50 TX30