Art. 9086 A2 4,8X32 TX20 - RAL 8014
Vijci za traku vrata sa šesterokr. zvjezd. upustom
Broj predmeta
90862801448 32
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377384928
Neto teža na 100
0,385 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
90862801448 32
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377384928
Neto teža na 100
0,385 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,8 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 32 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| KOPFFORM | glavati |
| Promjer glave (dk) | 12,3 mm |
| Visina glave (k) | 2,7 mm |
| Barva | RAL 8014 - sepija smeđa |
| Duljina navoja (b) | 22 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
- Idealan za vijčane spojeve u drvu.- Boja se prilagođava komponenti koja se pričvršćuje.
Područje primjene
Drvena gradnjaKarakteristike
- Premazan prahom- RAL 8014
Brošure o proizvodima
Share Art. 9086 A2 4,8X32 TX20 - RAL 8014