Art. 9086 A4 5,5X45 TX20 - RAL 9001
Vijci za traku vrata sa šesterokr. zvjezd. upustom
Broj predmeta
90864900155 45
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377391988
Neto teža na 100
0,466 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
90864900155 45
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377391988
Neto teža na 100
0,466 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 5,5 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 45 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| KOPFFORM | glavati |
| Promjer glave (dk) | 12,3 mm |
| Visina glave (k) | 2,7 mm |
| Barva | RAL 9001 - krem bijela |
| Duljina navoja (b) | 33 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Pogon bez teturanjaPogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
- Idealan za vijčane spojeve u drvu.- Boja se prilagođava komponenti koja se pričvršćuje.
Područje primjene
Drvena gradnjaKarakteristike
- Premazan prahom- RAL 9001
Brošure o proizvodima
Share Art. 9086 A4 5,5X45 TX20 - RAL 9001