Art. 9087 A2 4,5X60 TX20 - RAL 8011
Limarski vijci 2-dijelni s brtven. podloškom 15 mm
Broj predmeta
9087222801145 60
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377397027
Neto teža na 100
0,640 kg
Pakiranje:
200
2.400
57.600
Broj predmeta
9087222801145 60
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377397027
Neto teža na 100
0,640 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 60 mm |
| vrsta niti | drvo konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 8,3 mm |
| Visina glave (k) | 2,35 mm |
| Barva | RAL 8011 - orah smeđa |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX20 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- EPDM brtvena ploča s mogućnosti vulkanizacije- Otpornost na vremenske utjecaje zahvaljujući EPDM brtvenoj ploči
- Osigurana izolacija zraka i vode zahvaljujući EPDM brtvenoj ploči
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
- Za vanjsku uporabu i primjenu u vlažnim prostorima.- Obrada lima za drvene potkonstrukcije.
- Za primjenu kod oblaganja atika limovima.
Područje primjene
Fasade, Solarni sustavKarakteristike
- Lakirana glava- RAL 8011
- Sjajni
Brošure o proizvodima
Share Art. 9087 A2 4,5X60 TX20 - RAL 8011