Art. 9090 A2 3,5X8 TX15
Vijci s upuštenom glavom za termoplaste
Broj predmeta
90902T35 8
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377395368
Neto teža na 100
0,063 kg
Pakiranje:
500
877.500
Broj predmeta
90902T35 8
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377395368
Neto teža na 100
0,063 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 8 mm |
| vrsta niti | Plastični konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 7,3 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX15 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Visina glave (k) | 2,65 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Visoka vlačna i torzijska čvrstoća- mali radijalni razmak zbog malih bočnih kutova
- vrlo snažno samozaključavanje protiv olabavljenja
- povećana sigurnost od vibracija
Primjene
Za izravno spajanje vijcima bez rezanja navoja u plastičnim materijalima, posebno termoplastici.Područje primjene
Ostale primjeneKarakteristike
- upuštena glava- TX pogon
Brošure o proizvodima
Share Art. 9090 A2 3,5X8 TX15