Art. 9090 A2 4,0X20 H
Vijci s upuštenom glavom za termoplaste
Broj predmeta
9090240 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377346735
Neto teža na 100
0,140 kg
Pakiranje:
500
315.000
Broj predmeta
9090240 20
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377346735
Neto teža na 100
0,140 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 20 mm |
| vrsta niti | Plastični konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 8,4 mm |
| Visina glave (k) | 2,8 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH2 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Visoka vlačna i torzijska čvrstoća- mali radijalni razmak zbog malih bočnih kutova
- vrlo snažno samozaključavanje protiv olabavljenja
- povećana sigurnost od vibracija
Primjene
Za izravno spajanje vijcima bez rezanja navoja u plastičnim materijalima, posebno termoplastici.Područje primjene
Ostale primjeneKarakteristike
- upuštena glava- PH
Brošure o proizvodima
Share Art. 9090 A2 4,0X20 H