Art. 9091 A2 3,5X16 H
Vijci s okruglom glavom za termoplaste
Broj predmeta
9091235 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377218438
Neto teža na 100
0,108 kg
Pakiranje:
500
540.000
Broj predmeta
9091235 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377218438
Neto teža na 100
0,108 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | Plastični konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 6,5 mm |
| Visina glave (k) | 2,55 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH2 |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Visoka vlačna i torzijska čvrstoća- mali radijalni razmak zbog malih bočnih kutova
- vrlo snažno samozaključavanje protiv olabavljenja
- povećana sigurnost od vibracija
Primjene
Za izravno spajanje vijcima bez rezanja navoja u plastičnim materijalima, posebno termoplastici.Područje primjene
Ostale primjeneKarakteristike
- Okrugla glava- PH
Brošure o proizvodima
Share Art. 9091 A2 3,5X16 H