Art. 9100 A2 C 2,9X13 SP4
Sigurn. vijci s cilind. glav, pogon s dvije rupice, navoj za lim
Broj predmeta
9100229 13
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377128256
Neto teža na 100
0,063 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
9100229 13
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377128256
Neto teža na 100
0,063 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,9 mm |
| Ukupna dužina (l) | 13 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | glava objektiva |
| Promjer glave (dk) | 5,6 mm |
| Visina glave (k) | 1,65 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SP-4 |
| Oblik pogona (pogon) | Prihvat s dvije rupe |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Sigurnosni prihvat s 2 rupe - obrada smo s posebnim nastavkom mogućaPrimjene
Idealna zaštita od neprofesionalnih lopova jer se primjenom posebnog montažnog alata sprečava lagano otpuštanjePodručje primjene
Sigurnosna tehnika, Solarni sustav, Metalna gradnjaKarakteristike
- Navoj za lim- dvorupni pogon
- cilindarska glava
Brošure o proizvodima
Share Art. 9100 A2 C 2,9X13 SP4