Art. 9103 A2 M 4X10 SP8
Sigurn. vijci s upušt. glav.i pogon s dvije rupice, metrički navoj
Broj predmeta
910324 10
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377126757
Neto teža na 100
0,106 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
910324 10
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377126757
Neto teža na 100
0,106 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 4 mm |
| Ukupna dužina (l) | 10 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 8,4 mm |
| Visina glave (k) | 2,4 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SP-8 |
| Oblik pogona (pogon) | Prihvat s dvije rupe |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Sigurnosni prihvat s 2 rupe - obrada smo s posebnim nastavkom mogućaPrimjene
Idealna zaštita od neprofesionalnih lopova jer se primjenom posebnog montažnog alata sprečava lagano otpuštanjePodručje primjene
Sigurnosna tehnika, Solarni sustav, Metalna gradnjaKarakteristike
- Metrički navoj- dvorupni pogon
- upuštena glava
Brošure o proizvodima
Share Art. 9103 A2 M 4X10 SP8