Art. 9103 A2 M 6X16 SP1/4
Sigurn. vijci s upušt. glav.i pogon s dvije rupice, metrički navoj
Broj predmeta
910326 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377127068
Neto teža na 100
0,400 kg
Pakiranje:
100
Broj predmeta
910326 16
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377127068
Neto teža na 100
0,400 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 6 mm |
| Ukupna dužina (l) | 16 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 12,4 mm |
| Visina glave (k) | 3,45 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | SP-1/4 |
| Oblik pogona (pogon) | Prihvat s dvije rupe |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Prednosti proizvoda
- Sigurnosni prihvat s 2 rupe - obrada smo s posebnim nastavkom mogućaPrimjene
Idealna zaštita od neprofesionalnih lopova jer se primjenom posebnog montažnog alata sprečava lagano otpuštanjePodručje primjene
Sigurnosna tehnika, Solarni sustav, Metalna gradnjaKarakteristike
- Metrički navoj- dvorupni pogon
- upuštena glava
Brošure o proizvodima
Share Art. 9103 A2 M 6X16 SP1/4